جامو عوض کرده بودم رفته میز اخر نشستم باعد یکی از حدیثا که کی پاپره داشت به اکیپشون توضیح میداد :))
بعد من همینجوری خیره :))

اکسواله بعد همش داشت به ارمیا فوش میداد میگفت بی تی اسیا خوشگل نیستند اینا کصخلند عاشقشونن :))

بعد یک مدت برگشت نگام کرد گفت حواست به مایه یا چی بعد گفت الان داره با خودش میگه این کصخلا دارن در مورد چی حرف میزنن

بهش گفتم میفهمم ارمیم خخخخ 

ولی کلا اینو نمیتونم بفهمم چرا اکسوال ها اینقدر از ارمی ها بدشون میاد و همچنین برعکس :)))

من هردو گروهو دوست داارم و البته خیلی گروهای دیگه ولی خب ارجحیتم بی تی اسه :)) واقعا کوکی و وی . :)))

در کل وقتی دعوا میکنن من میشینم نگاه میکنم :))) 

درک نمیکنم :))) همیین نمیدونم ولی هیچ وقت نتونستم همه چی رو اینقدر جدی بگیرم. :))) و بعضی وقتا این همه تنفر از فنای دیگه رو نمیفهمم :)))

کوثر بغل دستیم هم باز اکسواله بعد از بی تی اس بدش میاااد :))))) بعد هی چپ و راست میرم چیز میز میگم بعد اخر سر قیافشو میبینم میگم میدونم از بی تی اس بدت میاد ولی باید میگفتم :)))))) 

خیلی خوبه اصصن 

دعوای کی پاپ ها در مدرسه

حال خوش تو مدرسه؟!!

,ولی ,تی ,بی ,چی ,ها ,بی تی ,    ,داشت به ,اکسواله بعد ,از بی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فایل های از سر تا سر وب وبلاگ وادی علم ایران فایل وبلاگ رسمي گردشگري و آشنايي با شهرم نيشابور اریا مقاله mohammadnovin ترجمه تخصصی مقالات isi فروشگاه اینترنتی قاصدک طلایی یاهو جدید Source of necessary & efficient files